Pae 21 Lühiajaline Joogastuudio Lasnamäel - Suur saal PEEGLITEGA

Oled jooga-, pilatese- või tantsutreener?

Rendi meie stuudio tunniks.

  • Mugavus - hea lahendus treeningute läbiviimiseks ilma pikaajalise lepinguta.
  • Broneerimise paindlikkus - samal päeval, kuu aega ette.
  • Aja mugavus- vali endale kõige sobivam aeg.
Pae 21 Yoga Studio, Pae 21, Tallinn
Mahutavus: 20 | 1 tund(id) min | 100m²
Sobib: Jooga, Pilates, Venitused, Koreograafia, Ballet, Tantsimine, Iluvõimlemine, Meditatsioon, Treenimine, Fotosessioonid, Filmisessioon

Kirjeldus

Oled jooga-, pilatese- või tantsutreener? RENDI KAS VÕI TUNNIKS-PAARIKS! Mugavus - hea lahendus treeningute läbiviimiseks ilma pikaajalise lepinguta. Broneerimise paindlikkus - samal päeval, kuu aega ette. Pakume üürile heledat suurt saali (100 m2) joogatundide, pilatese, meditatsiooni, iluvõimlemise, koreograafia, venituse, balletitundide, tantsude jaoks - kuni 20 inimesele. Stuudiot saate kasutada ka foto- ja videosessioonide jaoks. Sobib grupi- või individuaaltundideks. Saali mahub mugavalt kuni 20 inimest. Saal on varustatud kõige vajalikuga, mida läheks vaja jooga jaoks: vööd, vaibad, klotsid. On olemas naiste ja meeste riietusruumid. Tasuta WiFi-ühendus, parkimine. Laminaatkate. Stuudio asub bussipeatusest 3 minuti kaugusel.

Reeglid

Stuudios mitte käia välisjalatsites. Palun olge paljajalu või kasutage sisejalatseid. Ruumides ei ole lubatud suitsetada. Mitte tuua kaasa oma sööke. Veenduge, et ruumid oleksid samas puhtas seisukorras nagu nad olid. Pärast joogatarvete kasutamist ärge unustage neid puhastada.

Tühistamine

Broneeringu võib tühistada kuni 1 päev enne tunni algusaega. Tühistamisi, mis on esitatud vähem kui 24 tundi enne tunni algust, tühistada ei saa.

Mugavused

Riietusruum, Wifi, Vannituba, Joogivesi, Parkimine, Ventilatsioon, Koristus, Joogamatid, Ühistransport, Helisüsteem