Pae 21 Lühiajaline Tantsustuudio Peeglitega Lasnamäel - Väiksem saal PEEGLITEGA

Oled jooga-, pilatese- või tantsutreener?

Rendi meie stuudio tunniks.

  • Mugavus - hea lahendus treeningute läbiviimiseks ilma pikaajalise lepinguta.
  • Broneerimise paindlikkus - samal päeval, kuu aega ette.
  • Aja mugavus- vali endale kõige sobivam aeg.
  • Tööpäevadel kella 12-16 tunni hind vaid 10 eur!
Pae 21 Yoga Studio, Pae 21, Tallinn
Mahutavus: 15 | 1 tund(id) min | 70m²
Sobib:

Kirjeldus

Oled tantsu-, pilatese- või joogatreener? RENDI KAS VÕI TUNNIKS-PAARIKS! Mugavus - hea lahendus treeningute läbiviimiseks ilma pikaajalise lepinguta. Broneerimise paindlikkus - samal päeval, kuu aega ette. Pakume üürile heledat suurt saali (70 m2) joogatundide, pilatese, meditatsiooni, iluvõimlemise, koreograafia, venituse, balletitundide, tantsude jaoks - kuni 15 inimesele. Stuudiot saate kasutada ka foto- ja videosessioonide jaoks. Sobib grupi- või individuaaltundideks. Saali mahub mugavalt kuni 15 inimest. Saal on varustatud kõige vajalikuga, mida läheks vaja: vööd, vaibad, klotsid. On olemas riietusruum. Tasuta WiFi-ühendus, parkimine. Laminaatkate. Fotosein. Stuudio asub bussipeatusest 3 minuti kaugusel. Turvalisuse kaalutlustel on osades ruumides kasutusel videovalve.

Reeglid

Stuudios mitte käia välisjalatsites. Palun olge paljajalu või kasutage sisejalatseid. Ruumides ei ole lubatud suitsetada. Mitte tuua kaasa oma sööke. Veenduge, et ruumid oleksid samas puhtas seisukorras nagu nad olid. Pärast joogatarvete kasutamist ärge unustage neid puhastada.

Tühistamine

Broneeringu võib tühistada kuni 1 päev enne tunni algusaega. Tühistamisi, mis on esitatud vähem kui 24 tundi enne tunni algust, tühistada ei saa.

Mugavused

Not specified